Değişiklilik Politikası

 

Çiçekler:

 

Çiçekler teslim edilirken dikkatli davranılması gerektiğinden ve gerçek teslimatın sitede gösterilen çiçek aranjmanına benzemesi gerektiğini unutmayın. Ancak çiçekler, mevsim ve iklim koşullarına göre değişebilir ve  bir çok kısıtlamaya sahiptir. Bu nedenle, bazen resimdeki gibi düzenlemeyi yapmak zordur.

 

Farklı mevsimlerde farklı çiçekler bulunur; yıl boyunca aynı veya benzer çiçekleri bulmayı zorlaştıran şey budur. Bu gibi durumlarda, bahsedilen çiçeklerin mevcut olmaması veya sınırlı olması durumunda, bu çiçekleri aynı veya daha yüksek değere sahip çiçeklerle değiştiririz.

 

Örneğin, zambak ve karanfillerden oluşan bir buket sipariş ettiniz ancak mevsimsel kısıtlamalar nedeniyle, zambaklar mevcut değilse, teslim anında zambakları antoryum veya aynı veya daha yüksek değere sahip başka bir çiçekle değiştiririz , düzenlemenin tasarım ve estetiğini değiştirmeden tabi.

 

Küçük kasabalardaki çiçekçilerin daha düşük ciro, sınırlı kullanılabilirlik, iklim koşulları ve bozulabilir doğası nedeniyle birkaç özel çiçek bulundurmadığını gözlemledik; Bu nedenle, güller, tüp gülleri, gladyollar, gerberalar gibi tüm şehirlerde kolayca bulunabilen öğeleri sipariş etmenizi öneririz. Belirli bir şehirde belirli bir çiçek olup olmadığından emin değilseniz, bize önceden e-posta gönderebilir ve o mevsimde ilgili şehirdeki arzulanan çiçeklerin mevcudiyetini sorabilirsiniz.

 

erzurumruyamcicekcilik.com, sipariş edilen çiçeklerin veya diğer öğelerin bulunmaması halinde tüm emirlerin yerine getirilmesini garanti eder. Düzenin şekli ve boyutu ikame politikasından etkilenmeyecek ve ikame edilmiş çiçekler orijinal çiçeklerle aynı veya daha yüksek değere sahip olacağından emin olabilirsiniz.

 

İlk önceliğimiz, fırsatları kaçırmamak, yani çiçekleri istenilen tarihte teslim etmektir. Çiçekleri doğru yer ve zamanda verebilmemiz için iade politikamız var. Çiçeklerimizin ve düzenimizin kalitesini sürdürecek kadar dikkatliyiz ve hem gönderen hem de alıcı beklentilerini karşıladığından emin olabiliyoruz.

 

Hizmet sunucularımız zengin ve farklı deneyim ve yaratıcı yorumlamalarına dayanan tasarımlar yaratmak isteyen, yenilikçi yaratıcı ve deneyimli profesyonellerdir. Kendi alanlarında uzman kişilerdir, mevsimsel ve bölgesel olarak çiçeklerin kullanılabilirliği konusunda eksiksizdirler ve düzenlemenin genel şekli, boyutu, stili ve renk kombinasyonlarına dikkat ederler.

 

Aynı buketi veya çiçek aranjmanı istiyorsanız ve herhangi bir iade istemek istemiyorsanız, daha sonra herhangi bir hayal kırıklığı veya karışıklığı önlemek için arzulanan şehirde çiçek bulunabilirliği hakkında bilgi sormanız önerilir.

 

 

Kekler:

 

Sipariş edilen şekilde istenilen lezzette taze bir kek sunmak için çok uğraşıyoruz, ancak zaman zaman yerel mevcudiyet veya bölgesel kısıtlamalar nedeniyle yer değiştirmeler kaçınılmazdır. Bu tür şanslar aynı gün teslimat emrinde veya fırınların çok iyi donanımlı olmadığı ve sınırlı kaynaklara sahip olduğu küçük bir şehir olduğunda artar. İstediğimiz tarihteki vesikalıkta sipariş edilen ürünün teslim edilmesi bizim için birincil önceliğimiz olduğu için, sipariş edilen kek yerine başka kullanılabilir bir kek ile yer değiştirebiliriz.

 

Sunduğumuz kekler fırıncılar tarafından pişiriliyor. Profesyonel servis sağlayıcıları olsalar da, aynı keki tam olarak aynı yöntemler ile yapmakta bazen zorlanabilmekteler. Yine de, sitede görüntülenen kek imgesi ile teslim edilen kek arasında, özellikle pastanın genel şekli, boyutu ve tarzı açısından yakınlığı korumak için son derece özen gösteriyoruz.

 

Bazen son derece ılık hava koşullarında, belirli bir kek varış noktasına ulaşmadan önce eriyebilir, bu gibi durumlarda bu kek alıcıya teslim edilen pastanın kalitesini korumak için başka bir lezzetle ikame edilebilir.

 

Keki üzerine yazılacak mesajın sığması çok uzunsa ya da kek tasarımı bu mesajların yazımını sınırlarsa, ayrı olarak bir karta yazılacak ve pastaya eklenecektir.