Bu Hüküm ve Koşullar Değişebilir.

Bu şart ve koşulları, önceden bildirmeksizin herhangi bir zamanda güncelleme veya değiştirme hakkını saklı tutuyoruz. Böyle bir değişikliği takiben erzurumruyamcicekcilik.com’u kullanımınız, izlenecek sözleşmenizi oluşturur ve şartları ve koşulları değişikliği ile kabul etmiş sayılırsınız. Bu nedenle, bu web sitesini her kullanışınızda bu şartları ve koşulları gözden geçirmenizi öneririz.

Yükümlülük Sınırlamaları

Erzurum Rüyam Çiçekçilik ve ErzurumRuyamCicekcilik.com, bu web sitesinden herhangi bir materyali indirdiğiniz taktirde bilgisayarınıza, telekomünikasyon ekipmanı, tarafından veya erişmenizle kaynaklanan sebebiyle diğer mülklere kullanımı veya tarama için herhangi bir zararlı içerik oluşturmayacağını, herhangi bir sebepten dolayı oluştuğu taktirde sorumlu olmamakla birlikte hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir.

 

Bu web sitesine veya herhangi bir içeriğe yönelik herhangi bir eyleminizde bu web siteyi kullanmış olduğunuzun kesinleştiğini ve tüm bu maddeleri kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi üzerinden satın aldığınız ürün veya hizmerlerle alakalı bir problem durumunda, bazı kontrol edilemeyen koşullar altında bazı ürünlerin teslim edilmesi mümkün olmayabilir. Bununla birlikte, her zaman paranızın% 100 geri ödemesi yapma hakkına sahipsinizdir.

 

Yapılan ödemenin% 100 iadesi talebi dışında hiçbir koşulda hiçbir nitelik taşımayacağına dair hiçbir iddiada bulunamazsınız. Tüm bu gibi talepler varsa, teslimat / teslimatın yapılmadığı 24 saat içinde yapılır, sonrasında kaldırılır.

 

ErzurumRuyamCicekcilik.com yönetimi, herhangi bir siparişi koşulsuz olarak reddetme hakkını saklı tutar. Bu site hatalar veya yazım hatalarını içerebilir. ErzurumRuyamCicekcilik.com, içeriğin kesintiye uğramayacağını veya hatasız olacağını garanti etmez.

 

Telif Hakkı ve Ticari Marka

Aksi dahil olmak üzere bu web sitesinde, malzemeyi belirtilen ancak metinler, resimler, çizimler, yazılım, ses klipleri, video klipler, animasyon dosyalarına sınırlı olmamak sürece, Erzurum Rüyam Çiçekçilik ve ErzurumRuyamCicekcilik.com sitesi telif ve ticari marka haklarına tabidir. Sonuç olarak, bu web sitesindeki materyal,  ErzurumRuyamCicekcilik.com’un önceden yazılı izni olmaksızın herhangi bir biçimde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz, iletilemez, dağıtılamaz veya kısmen veya tamamen çoğaltılamaz. Her hakkı saklıdır.

 

Ürünler, İçerik ve Spesifikasyonlar

Bu sitede açıklanan veya tasvir edilen ürünlerin ve hizmetlerin tüm özellikleri, içeriği, özellikleri, ürünleri ve fiyatları önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Belirli ağırlık, ölçü ve resimler benzeri açıklamalar yaklaşık değerlerdir ve yalnızca kolaylık amacıyla verilmiştir. Uygulanabilir renkler de dahil olmak üzere ürünlerimizin niteliklerini doğru bir şekilde görüntülemek için makul çabayı gösteririz; Ancak, gördüğünüz gerçek renk bilgisayar sisteminize bağlıdır ve bilgisayarınızın bu renkleri doğru şekilde göstereceğini garanti edemeyiz. Bu web sitesinde belirli bir zamanda herhangi bir ürün veya hizmetin bulunması, bu ürünlerin veya hizmetlerin herhangi bir zamanda kullanıma sunulacağını ima etmez veya garanti etmez. Bu web sitesinden satın alınan herhangi bir öğenin bulundurulması, kullanılması ve satışı ile ilgili tüm yerel, eyalet ve uluslararası yasaları tespit etmek ve yerine getirmek sizin sorumluluğunuzdadır. Sipariş vererek, sipariş edilen ürünlerin yalnızca yasal bir şekilde kullanılacağını beyan edersiniz.

 

Nakliye Sınırlamaları

Bir sipariş verildiğinde, gönderim adresi bu web sitesinde bulunan gönderim kısıtlamaları ile uyumlu olduğu sürece alıcı tarafından belirlenen bir adrese gönderilecektir. Bu web sitesindeki tüm satın alımlar, bir sevkiyat sözleşmesine istinaden yapılır. Sonuç olarak, bu web sitesinden satın alınan ürünlerin kaybı ve unvan riski, ürünlerin taşıyıcıya teslim edilmesinden sonra size verilir. Hasar görmüş ve / veya kayıp gönderiler için taşıyıcılarla ilgili herhangi bir hak talebinde bulunmak sizin sorumluluğunuzdadır.

 

Vergiler

Türkiye dışındaki vergilerden siz sorumlusunuz. Yabancı bir ülkeye giren tüm ürünler, o ülkenin ulusal kanunlarına göre gümrük denetimi ve vergi ve vergilerin değerlendirilmesine tabidir.

 

Hesabınız

Hesabınız ve bilgileriniz herhangi bir şekilde üçüncü şahıs kişilerle paylaşılmayacak olup, hesabınızın ve şifrenizin gizliliğini korumaktan siz sorumlusunuz ve hesap ve şifreniz altında gerçekleşen tüm faaliyetlerin sorumluluğunu kabul etmeyi kabul ediyorsunuz. Bu web sitesi ve Erzurum Rüyam Çiçekçilik, hizmet reddetme hakkını saklı tutar.