Teslimat Bilgisi

Her gün, dünyanın bir bölümünde, insanlar kendilerini ifade etme yollarını arıyor; teşekkür etmek ve tebrik etmek, ya da birisine mutlu yıllar dilemek ya da başsağlığı dilemek. Ve düşüncelerinizi büyüleyici çiçek düzenlemeleri yoluyla sunarak aklınızdaki şeyleri en güzel şekilde söylemenize yardımcı olmak için buradayız.

 

Ürün teslim etmiyoruz; biz duygularımızı iletiyoruz. Bu nedenle, süreç boyunca azami bakım, emniyet ve verimlilik sağlamak için ekstra yol katetiyoruz. Siparişinizin her zaman mağazamızı iyi durumda bıraktığından emin olmanın yanı sıra, istediğiniz yere aynı şekilde ulaştığından emin olalım.

 

Teslimat Politikası:

 

Alıcının, hastaneler, ofisler ve diğer kamusal alanlar gibi yerlerde teslimatı kabul etmesi mümkün olmadığı durumlarda, ürünler alıcı tarafından tavsiye edilen şekilde başka herhangi bir kişiye devredilecektir.

 

Evde doğum yapılması durumunda alıcı evde değilse, ürün teslimatı kabul etmeye istekli olması halinde ancak komşularına teslim edilir.

 

Havaalanları ve tren istasyonlarında teslimat siparişlerini kabul etmiyoruz.

 

Sürücüyü aramaktan kaçınırız çünkü sürprizinizi mahvetmek istemiyoruz. Ancak, teslimat yapan kişi adresi bulamazsa veya başka acil durumlar söz konusu olduğunda, alıcıyla iletişime geçmemiz gerekebilir. Dolayısıyla doğru, hızlı ve şaşırtıcı bir teslimat sağlamak için doğru ve ayrıntılı bilgileri vermenizi rica ediyoruz.

 

Hatalı bilgi durumunda hatalı teslimattan sorumlu olmayacağız.

 

Anonim bir teslimat ve alıcının ürünlerini kabul etmeyi reddetmesi halinde, geri ödeme yapılmayacaktır.

 

Teslim sınırının dışına çıkan şehirler / alanlar, bulunduğumuz en yakın şehir veya yerden teslimat ayarlayacağımız için ek teslimat ücretleri gerektirecektir.

 

Teslimat Zamanlamaları:

 

Her bir siparişte lojistiğin pek çok yönü vardır ve bu nedenle günün belirli bir saatinde teslimatı garanti edemeyiz. Ancak, tercih ettiğiniz belirli bir zaman aralığı varsa, sipariş formundaki ‘Özel Talimatlar’ bölümünde bahsetmenizi rica ederiz.

 

Farklı şehirlerdeki servis sağlayıcıların programları farklıdır ve bu nedenle belirli bir saatte teslimatı garanti edemeyiz.

 

Düzenli olarak hafta içi günlerde, teslimatlar aksi belirtilmedikçe, sabah 9’dan akşam 18’e kadar mesai saatlerinde yapılır.

 

Lütfen kesin ve doğru bilgileri sağladığınızdan emin olun. Hizmet sunucularımız yerel olarak kurulduğundan, zamanında teslimat sağlamak için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklardır. Konuta ve ofis adreslerine teslimat yaptığımızdan istediğiniz yerden sipariş verebilmeniz mümkün.

 

Kaliteyi sağlamak için sabahları taze pişmiş kek temin ettiğimiz için erken kek teslim siparişlerini kabul etmiyoruz ve bu nedenle onu sabah saatlerinde alıcıya teslim edemiyoruz.

 

Sevgililer Günü, Anneler Günü vb. Yoğun iş günlerinde hizmet sağlayıcılarımız çalışma saatlerini uzatır. Bu nedenle, siparişlerin ağır yüklenmesi nedeniyle teslimat zamanlamaları uzatılabilir ve garanti edilemez.